Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

1. Kurjerio paslaugos - 5,00 eur.

   Pasirinkę kurjerio paslaugas, siuntinys Jums bus pristatytas tik Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis. Prieš pristatymą kurjeris jus informuos apie siuntinio pristatymo laiką.

2. Siuntinio atsiėmimas nurodytame  "OMNIVA" terminaluose visoje Lietuvoje - 3.5 eur.

     Pristačius siuntą į siuntėjo nurodytą terminalą, apie tai siuntos gavėjas yra informuojamas trumpąja žinute (SMS) arba el. laišku, kuriame nurodomas kodas, reikalingas atsiimant siuntą. Gavėjas, prie gavimo terminalo suvesdamas gautą kodą, juo patvirtina savo tapatybę, ir kodas yra prilyginamas elektroniniam parašui. Už kodo saugumą atsako jį gavęs asmuo. Siunta terminale saugoma 72 val. Gavėjas iš gavimo terminalo privalo atsiimti siuntą per ne ilgesnį nei 72 val. (septyniasdešimt dviejų valandų) terminą, skaičiuojant nuo pristatymo momento. Jeigu siunta gavimo terminale per 72 val. neatsiimama, ji iš terminalo paimama ir saugoma pas Vežėją 15 (penkiolika) kalendorinių dienų. Apie tai Klientas informuojamas SMS žinute ir/arba e-paštu. Klientas dėl tokios siuntos atsiėmimo arba grąžinimo privalo kreiptis į Operatorių. Per nurodytą saugojimo laiką neatsiimtos tokios siuntos nustatyta tvarka perduodamos valstybės nuosavybėn.

     Gavėjas arba siuntėjas, atsiimdamas siuntą, kuri buvo išimta iš terminalo ir saugoma pas Vežėją, atsiėmimo pašte sumoka (grynais pinigais, banko kortele arba mokėjimo nurodymu) Vežėjo nustatytą siuntos saugojimo pašte mokestį už kiekvieną dieną.

3. Atsiėmimas iš parduotuvės - 0 eur.

PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAI - NURODYTI PRIE KIEKVIENOS PREKĖS ATSKIRAI.